Filozofia restauracji Avocado


PRZEPIS NA DYNAMICZNY SLOW LIFE

Poznań pędzi przed siebie. Ciągle się śpieszysz. Tysiące spraw, telefony, praca, stres i niewielki margines na… życie. W hałaśliwym zgiełku bardzo łatwo przestać dostrzegać rzeczy, które nadają mu smak. Zwolnij. Weź głęboki oddech i skoncentruj się na tym, co próbuje powiedzieć Ci Twój organizm. Usiądź na chwilę i celebruj swoje posiłki, a każdą wolną chwilkę zmień w prawdziwą przyjemność. Krótką mówiąc, przełącz się na SLOW LIFE, zaczynając od dobrego i zdrowego jedzenia w przyjemnej atmosferze. Właśnie na tym polega filozofia restauracji AVOCADO.

SLOW LIFE NIE MUSI BYĆ WOLNY

ŻYJ NA PEŁNYCH OBROTACH… ALE SPOKOJNIEJ

SLOW LIFE nie musi oznaczać życia na spowolnionych obrotach, czy mechanicznym zarządzaniu tykaniem zegarka. Wręcz przeciwnie. Filozofia SLOW w kontekście miejskiego lifestyle’u zmierza raczej do lepszego wykorzystywania czasu i zmian priorytetów. Efektem jest wygospodarowanie czasu na realizowanie swoich pasji oraz zdrowsze i ciekawsze życie. Co to wszystko ma wspólnego z kuchnią i jedzeniem? Przejdźmy do konkretów.

JEDZENIE W WERSJI SLOW LIFE

NATURALNE PROPORCJE

O Twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym współdecyduje sen, praca i jedzenie. Pozornie te trzy elementy są niezależne, ale tak naprawdę mają wspólny mianownik. O ich jakości decyduje spokój, pozytywne emocje oraz równowaga. Zajmijmy się tematem od kuchni.

Jedzenie w pośpiechu powoduje nie tylko zgagę (lub wrzody), ale najczęściej jest pozbawione ważnych składników odżywczych. Zamiast nich wiele „szybkich” potraw jest nadziewanych chemicznymi dodatkami. A jak doskonale wiesz, to od jedzenia w znacznej mierze zależy Twoje samopoczucie, nie wspominając o dodatkowych kilogramach, niewłaściwym poziomie cholesterolu i wielu innych niezbyt miłych rzeczach.
Alternatywną jest SLOW LIFE, czyli celebrowanie posiłków przyrządzonych z naturalnych składników. Chodzi o to, aby, zamiast kupić hot doga z sosem tysiąca wysp, spędzić przyjemnie czas samotnie lub w miłym towarzystwie oraz zjeść coś pysznego i zdrowego. Pozornie nie ma w tym nic trudnego. Tylko pozornie, ponieważ najważniejsza jest zmiana sposobu myślenia – o swoim zdrowiu, jedzeniu i codzienności.

RESTAURACJA AVOCADO SERWUJE LIFESTYLE

PRACUJEMY I GOTUJEMY W DYNAMICZNYM STYLU SLOW

Nasza Restauracja na poznańskich Jeżycach powstała z myślą o Osobach, które chcą znaleźć w ciągu dnia chwilę dla siebie i swoich znajomych lub bliskich, skryć się przez rozpędzonym Poznaniem i naprawdę zdrowo się najeść. Zdrowo, czyli do syta oraz tak, aby dostarczać naszym Gościom podwójną porcję apetycznych wartości odżywczych w oryginalnych aranżacjach kulinarnych. Co bardzo ważne, nasze menu komponuje sama natura, ponieważ kartę zmieniamy 4 razy do roku, aby znalazły się w niej sezonowe składniki. Do tego przyjemna atmosfera i uśmiech. To właśnie nasz przepis na Slow Life o każdej porze – na śniadanie, lunch i kolację.

Odwiedź nas rano, w przerwie na lunch, po pracy ze znajomymi lub wieczorem z rodziną

A TERAZ POCZUJ SMAK NASZEJ FILOZOFII I SPRAWDŹ NASZE SEZONOWE MENU
DO ZOBACZENIA PRZY STOLIKU

+ Brak Komentarzy

Dodaj swój