Avocado

Restauracja + poznań + jeżyce

Odkryj centrum obok… centrum

Jeśli szukasz restauracji, która codziennie serwuje pyszne potrawy, dobrą atmosferę i uśmiech to trafiłeś pod właściwy adres, czyli Poznań, Nowe Serce Jeżyc, przy ul. Dąbrowskiego 29 – dokładnie między Rynkiem Jeżyckim, a ulicą Kochanowskiego.

Nasza restauracja to nowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania ukryte w nastrojowym dziedzińcu, gdzie możesz schować się przed rozpędzonym miastem. Lokalizacja w „centrum obok centrum” pozwoli Ci szybko i wygodnie dojechać do nas niemal z każdego miejsca w Poznaniu i dużo łatwiej zaparkować auto niż na Starym Rynku.

 

dsc6999small

Natura(!)lny Slow life

Restauracja w nowym sercu jeżyc

To właśnie na Jeżycach rozkwitnie drugie centrum Poznania, gdzie miejski zgiełk zastąpi biznes w stylu SLOW, a restauracje pozwolą na chwilę spowolnić wskazówki pędzących zegarków. Właśnie w tę konwencję wpisuje się filozofia kuchni, wystrój oraz menu AVOCADO.

11063258_968162186551590_452781020_n

Romantycznie, Biznesowo, Rodzinnie.

Restauracja o wielu obliczach

Chcemy, aby dzięki naszej restauracji Jeżyce nabrały nowego smaku. Dlatego zadbaliśmy, żeby nasze menu spełniało oczekiwania Gości biznesowych, idealnie nadawało się na rodzinny obiad, przyjemną kolację w gronie przyjaciół, romantyczną randkę we dwoje oraz spontaniczną przekąskę i lampkę wina ze znajomymi po pracy.

koktajle

Twoje miejsce w Poznaniu

Atmosfera | Swoboda | Dobry serwis | Internet

W Restauracji Avocado poczujesz się swobodnie, porozmawiasz o interesach, posurfujesz w sieci i zawsze zostaniesz szybko obsłużony – a wszystko to w bezpretensjonalnej i miłej atmosferze oraz w oprawie wnętrz, w których poczujesz się jak u siebie.

Sprawdź nasze menu pełne sezonowych pyszności

Do zobaczenia przy stoliku