Restauracja poznań – opinie


Apetyczne rekomendacje

„Którą restaurację w Poznaniu polecasz? A może znasz fajne miejsce na Jeżycach?”

Wszyscy wiemy, że najlepszą reklamą są szczere, obiektywne i wiarygodne opinie. To właśnie rekomendacje w Internecie oraz tzw. poczta pantoflowa gwarantują najlepszą promocję niż przekaz w wersji „Serwujemy doskonałe potrawy, a atmosfera jest zawsze wyjątkowa”. Tak naprawdę to tylko słowa, które mają pokrycie w rzeczywistości tyko wtedy, gdy odzwierciedlają je uśmiech i satysfakcja Gości.

Dobra restauracja poznań

Z przyjemnością serwujemy opinie

Na stronie internetowej naszej restauracji piszemy o sezonowych pysznościach, uśmiechu i nastrojowym klimacie, ponieważ uznaliśmy, że teksty uwzględnią wszystko to, co najbardziej cenią nasi Goście. Pracujemy z prawdziwą pasją i przyjemnością, która przekłada się na atmosferę panującą w restauracji AVOCADO. Dlatego, odwiedzając nas na Jeżycach, znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Oto jak o nas piszą i mówią:

„Wpisałem do Google „dobra restauracja na Jeżycach”. Wyskoczyło AVOCADO. Poszedłem i… absolutnie polecam. Pyszne jedzenie w fajnych cenach, dobra obsługa i przyjemna atmosfera. Warto.”

~Filip ze Strzeszyna Greckiego


„Wybraliśmy się do restauracji Avocado całą rodziną na kolację z okazji rocznicy ślubu. Jedzenie było świeżutkie i pyszne, a szef kuchni opowiedział nam, jak przyrządza wybrane przez nas potrawy. Wszystkim polecam to miejsce.”

~Joanna z Sołacza


„O miejscu powiedziała mi koleżanka z pracy. Od kiedy wybraliśmy się tam razem, odwiedzamy AVOCADO bardzo często, a po każdym lunchu nie bardzo chce się wracać do pracy…”

~Basia z Jeżyc

Właśnie takie opinie naszych Gości motywują nas każdego dnia, a kiedy czyta się takie słowa wiemy, że nasz autorski przepis na życie ma prawdziwy sens.


RESTAURACJA NA JEŻYCACH – OPINIE

NOWE SERCE JEŻYC BIJE CORAZ MOCNIEJ

Jeżyce z miesiąca na miesiąc zmieniają swoje oblicze. Przybywa restauracji i ciekawych miejsc wkomponowanych w przepiękną architekturę dzielnicy. AVOCADO zlokalizowane w Nowym Centrum Jeżyc – tuż koło Rynku Jeżyckiego wprost idealnie wpisuje się w klimat tej części Poznania. Aby zająć miejsce przy naszym stoliku trzeba przejść przez klimatyczny dziedziniec, a ten krótki spacer to wątek, który często jest podkreślany w opiniach naszych Gości. Dlaczego? Bo jest tu naprawdę pięknie przez cały rok, a ten uroczy zakamarek pozwala zostawić cały Poznań „tuż obok”.

Mamy nadzieję, że, gdy już zasmakujesz w potrawach i atmosferze AVOCADO, będziemy mogli opublikować także Twoją pozytywną opinię.

Serdecznie zapraszamy, a tymczasem zachęcamy do przeczytania naszego kolejnego artykułu o Jeżycach.

+ Brak Komentarzy

Dodaj swój